Odgłosy Góry Zamkowej – odcinek 32 – wakacyjny

Odgłosy Góry Zamkowej – to nasza autorska audycja muzyczna zapraszająca w progi cieszyńskiej szkoły muzycznej. W całym cyklu uchyliliśmy rąbka tajemnicy, jak wygląda muzyczne życie w murach Zamku. Zaprezentowaliśmy wszystkie instrumenty, zaprosiliśmy Państwa na cześć zajęć zbiorowych, próby zespołów instrumentalnych i  chórów. Odwiedziliśmy także naszą wiślańską filię, gdzie mogli Państwo podziwiać uczniów, którym w krwi płynie folklor.

Tak wspaniała seria nie mogła by się urealnić, gdyby nie wsparcie medialne portalu śląska cieszyńskiego OX.PL. Bardzo dziękujemy Panu Wojciechowi Tatce za poparcie naszego projektu. Wyrazy serdeczności i wdzięczności kierujemy na ręce niezastąpionych redaktorów – pani Marty Szymik Telesz oraz pana Mariusza Jaszczurowskiego, za cierpliwość, dyspozycyjność, godziny nagrań i niegasnący uśmiech. Bez Was Odgłosy Góry Zamkowej nie miały by takiego radosnego i ciepłego wyrazu. Dziękujemy także, wszystkim młodym artystom oraz pedagogom za trud przygotowania oraz odwagę stanięcia przed obiektywem. Podczas nagrań, choć tego nie widać w gotowym materiale, nauczyciele wspierali swoich podopiecznych i dopingowali ich.

I na koniec dziękujemy Państwu za wszystkie „kliknięcia”,odsłony i oglądalność, która napawa nas dumą i szczęściem. Jesteśmy przekonani, że dzięki Wam Odgłosy Góry Zamkowej to nietuzinowa audycja i unikatowy projekt.

Ten sezon zakończymy muzyczną niespodzianką – wystąpi i zagra Dyrektor PSM I i II st. w Cieszynie mgr Sławomir Machała.

Nie martwcie się, Odgłosy Góry Zamkowej wrócą w jesienią w nieco innej odsłonie 🙂

Życzymy wspaniałego czasu wakacyjnego, morza pięknych dźwięków, konsonansów doznań, harmonii przeżyć, niech czas Wam płynie w tempie Largo, a letnie przygody będą alla breve 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.